PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546034}

Twarze w tłumie

Faces in the Crowd
6,1 10 060
ocen
6,1 10 1 10060
Twarze w tłumie
powrót do forum filmu Twarze w tłumie

Mam chyba delikatną formę tej przypadłosci,osoby,które dlugo znam i bliskich -pamiętam,natomiast obcych...koszmar. Ludzie mają mnie za wyniosłą,a ja na prawde potrafie patrzeć na kogoś i nie wiedzieć czy już go widziałam. Ludzie mi się mylą,niektorzy są dla mnie identyczni lub bardzo podobni do siebie. Nie dotyczy to wszystkich,czasem sa osoby tak charakterystyczne,ze poznaję je od razu. Nie mogę ogladać azjatyckich filmów-wszyscy wyglądają dla mnie identycznie

mon_star

Znam to aż za dobrze... Prawdopodobnie możesz mieć prozopamnezję, czyli problem nie z rozpoznawaniem twarzy, tylko ich zapamiętywaniem.

ocenił(a) film na 7
pech_13

O a to ciekawe...muszę zgłębić temat

ocenił(a) film na 7
mon_star

Niestety, też to mam. Nawet w tym filmie ciągle mylili mi się bohaterowie. :/ Trudno, trzeba z tym jakoś żyć.

astat_2

Też tak mam, ale tylko z aktorami, których twarzy nie znam.

ocenił(a) film na 7
mon_star

Mam coś podobnego Nie rozpoznaję tych których dawno nie widziałem (Niektórych Ludzi ze szkoły ale nie z klasy ) i najwyraźniej mam to po ojcu :)

mon_star

Przyłączam się do społeczności. Mam problem z rozpoznawaniem nawet bliskich :/ Na ulicy nie podchodzę do znajomych z obawy, że to ktoś obcy tylko podobny.

mon_star

To z azjatami to juz rasizm xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones