PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700441}

Ocalona

Survivor
5,8 10 535
ocen
5,8 10 1 10535
Ocalona
powrót do forum filmu Ocalona
ocenił(a) film na 6
andrzejesz

Wkurzyl mnie Brosnan grał trzema grymasami twarzy, jak na takiego aktora to cienka rola. I jak na zawodowego Millera cienko strzelał i dawał się zaskakiwać Jovovich.

wujaniek

http://vshare.io/d/f0af201

ocenił(a) film na 5
wujaniek

Strzelałeś kiedyś z broni palnej?
Naoglądałeś się filmów i myślisz, że strzał z 50 metrów do ruchomego celu w dodatku z broni zaopatrzonej w tłumik jest łatwy?
Jest tylko garstka ludzi umiejących posługiwać się profesjonalnie pistoletem, pooglądaj na YouTube zawody strzeleckie, ile czasu składa się zawodnik do strzału i że pomimo skupienia nie zawsze mu to wychodzi w dodatku strzelając z broni specjalnie przygotowanej do zawodów a więc mniejsza ilość prochu, bardziej miękki spust, lżejsza broń...
No i mówisz, że Brosnan grał trzema grymasami, a ja powiem ci, że według mnie wypadł dokładnie tak jak wypaść powinien zaangażowany w akcję zabicia wielu cywili morderca.
Skupił się na zadaniu i tyle, nie miał czasu uśmiechać się, chodzić na panienki, bo był zawodowcem, choć według ciebie powinien tańczyć Sambę i być ubrany w strój klauna?
Pomyśl jak ty skupiasz się na czymś, czy będąc skupionym umiesz zająć się czymś innym, czy stroisz głupie miny do lustra, czy może jesteś przejęty i każda część twojego ciała zastanawia się jak daną rzecz przeprowadzić aby wyszła jak należy?
Oczekujecie fikcji, a otrzymaliście dawkę profesjonalizmu.
Nawet to rzucenie nożem pod koniec mówi o tym, że po prostu nie da się tak łatwo trafić kogoś kto się porusza, stąd trafienie w nogę.

ocenił(a) film na 7
andrzejesz

idealnie powiedziane - zgadzam sie w 100%

andrzejesz

Zgadzam się jak przedmówca w 100%, świetnie podsumowałeś ten film no i rewelacyjne porównanie :D Ode mnie 5/10. Lubię filmy o tajnych służbach, szpiegostwie, agentach itd. ale ten był po po prostu bez polotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones