Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

mysle ze znalazloby sie na swiecie wiele dzieczyn, ktore są do niej podobne, bo milla nie ma w swojej urodzie nic oryginalnego. jest klasycznie ladna. podobala mi sie w 5 elemencie -tylko kolor wlosow a moze raczej ich dlugosc nie byla ciekawa. milli ewidentnie duzo ladniej jest wdlugich wlosach a nie w krociutkich i do tego z grzywka. mysle ze milla nie zagrala w jakims naprawde dobrym filmie. no jedynie 5 element i resident evin tez moze byc. zobaczymy co dalej.

MAJANDRA

Wiesz chyba masz rację.Swego czasu byłem wielkim fanem Milli.Byla dla mnie niemal ideałem dziewczyny.To trwało kilka lat i juz mi przeszło.Patrząc obiektywnie to faktycznie jest ładna,ale nie nadzwyczajna.Powiem Ci też,ze rzeczywiście można spotkać dziewczyny które są do niej podobne.Samemu mi sie to zdarzyło kilka razy.Co do włosów tez się zgodzę.W długich wygląda zdecydowanie lepiej.Mnie najbardziej podoba się w "Powrocie do Błękitnej Laguny",choć w "Piatym elemencie" tez była ok.Pozdrawiam i gratuluję wniosków.

Martin_Eden

Mi tam ona sie podoba.. najbardziej w resident Evil :D

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Oby dwaj jestescie pusci jest fajna i ładna aktorka i ma to cos w sobie .Ciekawe czy wy to macie????????:)

MAJANDRA

Ja się nie zgadzam.Uważam,że pomimo swej niewątpliwej urody,ma w sobie coś niesamowitego,a to nie zdarza się często,bowiem kobiety uważane powszechnie za piękne są zazwyczaj w swej urodzie banalnie nudne.Milli to nie dotyczy,przyciąga uwagę,ma jakiś niesamowity magnetyzm i jeszcze jedno-świetnie jej w wszelkiego rodzaju charakteryzacjach.Była świetna w Joannie D'Arc no i jeszcze jeden plus-pochodzi z Rosji:)))

użytkownik usunięty
Zebra_2

hehe pochodzi z ukrainy a nie z rosji to tak na marginesie przed hwila obejzalem joanne na polscie pora chyba 20 i jak zwykle film n1 ARCYDZIELO mam to na dvd :D

Zebra_2

Pochodzi z UKRAINY a konkretnie z Kijowa...
Dlaczego wszyscy myślą że urodziła się w Rosji?

MAJANDRA

Eh pamiętam jak pierwszy raz pare lat temu zobaczyłem piąty element... z dwa tygle byłem w szoku(ze wzgledu na Mille) i próbowałem dorwać ten film u jakiegoś kumpla i nic..ehhhhh pamietam ta rozpacz:)a teraz dzieki polsatowi mialem przyjemnosc go ogladnac ponownie :)i z miejsca na allegro sie film kupiło..jak dla mnie(a na filmach sie nie znam)to ten film jest the best...i Milla też...

użytkownik usunięty
MAJANDRA

Ona jest super jesli tego nie zauwazasz to jestes slepy jak kret ale z ciebie kretyn

nie wyzywajcie sie,boże jak mnie to wkurwia,jednym sie podoba a drugim nie, i gustach sie nie dyskutuje tylko co najwyżej wyraza swoja opinie...milla jest według mnie ładna,jako modelka umiałała i nadal umie pokazać swoje atuty i to jest w jej przypadku atute, o filmach nie bede sie wypowiadać bo widziałam tylko Joanne D'arc i szczesze to mi sie w tej postaci nie podobała,Joanne wyobrazałam sobie całkiem inacej

Chcialbys sie z nia przespac niewyzyty seksualnie nastolatku?
Tutaj sie ocenia zdolnosci aktorskie a nie ktora ma ladniejszy tylek

użytkownik usunięty
VvX

Buhahaha... Widzę że koleżanki w kompleksy powpadały (nie podoba mi się to, że jak męska część zwraca uwagę na urodę aktorki to już dziewoje zazdrosne że głupia, grać nie umie i nieładna wierzcie mi mniej się na urodzie znacie niż faceci no chyba, że jesteście les :P)

Dla mnie jest ona zawalista =) nie jest jak sztuczna Barbie zdobywająca sławę dzięki tysiącom operacji plastycznych (zauważcie, że ma małe ale ładne piersi -wszelkie oskarżenia o seksocholizm jak najbardziej na miejscu :P)...

Pozatym wg mnie kreacje w 5 elemencie i Joannie D'aRc nie były zbyt udane ale już np. taki facet z odzysku czy (p)Resident Evil to kunszt aktorski sam w sobie :D

A tak btw. na temat miejsca urodzenia było to ZSRR!!

użytkownik usunięty

ZSRR na terenie dzisiejszej Ukrainy... a w piątym elemencie zagrała bardzo dobrze, tak jak w The million dollar hotel. w RE, RE2, i Facet z odzysku też było dobrze, a jedyna rola w jakiej nie przypadła mi do gustu to Joanna D'Arc.

użytkownik usunięty
MAJANDRA

no tutaj to sie nie zgodze - a to ze sie wybila i trafila do hollywood to nic???
nie wiem czy jestescie zazdrosni czy co ale wg mnie jest super- i inteligentna, i ladna i w ogole fajna

MAJANDRA

Moim zdaniem milla ma talent, ale jej gra jest nierowna tzn w jednym filmie jest genialna ( Million Dollar Hotel, Piaty element) a w innej gra tak jakby chciala a nie mogla. Chyba najgorsza byla w Resident Evil, przez caly film jedna mina, no i joanna d'arc wielkie rozczarowanie, chociaz ogonie caly film byl do dupy. Jest napewno inna niz holywoodskie aktoreczki i na specyficzny styl grania, mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie dostawac lepsze role
pozd

zooshe

jejku ludzie, jak dla mnie to ta babeczka jest wrecz boska! Od czasu gdy zobaczylem jej krecje jako Leeloo w Piatym Elemencie to sie w niej najzwyczajniej zauroczylem (zeby nie napisac zakochalem). Jak dla mnie to ideał kobiety, bynajmniej z wygladu, bo nie bylo mi JESZCZE spotkac jej na swojej drodze zyciowej, ale kiedys to sie na pewno stanie :) od tamtego czasu mam obsesje na jej punkcie i wszystkie kobiety porownuje do niej... nawet moja przyszla zone w chwili obecnej. Kreacja w Resident Evil byla faktycznie nieciekawie zagrana, ale za to w Resident Evil Apocalypse jest juz lepiej :) sam sprawdzilem:) Nie wiem czy wiecie, ale ta kobietka jest tez utalentowana spiewaczka. wydala nawet plyte solowa ("Milla Jovovich - The Divine Comedy" - ktora WŁASNIE W TYM MOMENCIE slucham po raz pierwszy i jest naprawde boska, ale do tonacji komedii to naprawde niepasuje, bo jest to muzyka bardzo powazna) oraz z jedna z zespolem "The Peopletree Sessions". jest bomba. dla prawdziwych fanow Milli jej plyta jest obowiazkowa, a przede wszystkim naprawde warta polecenia :)

użytkownik usunięty
Lunchbox

Z tego co piszesz wnioskuję, że nie byłeś na tej stronie: http://www.millanews.com/milla/divinemilla/peopletree.html [www.millanews.com/milla ...] A co do "The Divine Comedy"- słuchałam tej płyty już wiele razy. Zgadzam się, że jest naprawdę godna polecenia- cudownie zaśpiewana i przepełniona emocjami. Uwielbiam również nowsze utworki Milli i myślę, że fajnie by było, gdyby Milla znalazła czas na nagranie kolejnej płyty. W końcu "The Divine..." ma już trochę latek :P A oprócz tego, że Milla jest wspaniałą wokalistką, warto też wspomnieć o tym, że świetnie gra na gitarze, sama komponuje i pisze niebanalne teksty. Pozdrawiam!! :)

Ten wpis powyżej to mój. :P Zapomniałam się zalogować. Pozdrawiam jeszcze raz :)

Zuza_2

hehehehe, a juz chcialem napisac, ze jestem az w szoku, ze jakas niezalogowana osoba napisala cos tak sensownego, ze az sie milo czytalo, ale pozniej pomyslalem sobie, ze gdybym to napisal to pewno zaraz jakies inne NN by mnie zmieszaly z blotem, tak dla zasady, bo tylko to im dobrze wychodzi :D
pozdro.
P.S.
nie wiedzialem ze Milla tez gra na gitarce... w szoku jestem... pozytywnym :)

MAJANDRA

Ona to coś jakieś cudo przecież. Nigdy nie widziałem tak ładniej dziewczyny. Cud Boży jeśli można to tak nazwać. Zazdroszczę jej mężowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones