Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

Zawsze zastanawiali mnie ludzie, którzy tak wcześnie podejmują takie ważne kroki jak małżeństwo, są dojrzali nad wiek czy może na odwrót- to głupia zachcianka młodości i potem co szybko się zaczęło, to szybko się kończy? No cóż związek Milli potrwał raptem miesiąc xD Ale sam fakt, że się zdecydowała, a w tym wieku to pewnie nawet pracy jeszcze nie miała ani nic, żeby się z mężem utrzymać (chyba że on starszy parę lat i pracował), no i nie było to z naglącej potrzeby i musu tylko po prostu ot tak. Powiem szczerze, że trochę zazdroszczę takim osobom, bo zawsze m i się wydaje, że są dojrzali nad wiek, skoro zdecydowali się na taki krok. Ja mam 24 lata i nie czuję się na siłach do małżeństwa na razie xD

PS. A w ogóle to słyszał ktoś o tym, że podobno bardzo wcześnie rozpoczęła współżycie? Kojarzy ktoś wiek?

into_the_moonlight

Dosyć wcześnie weszła w show-business, to i małżeństwo w aktorskim stylu jej się trafiło.

into_the_moonlight

Nie mam pojęcia o jakiej dojrzałości mówisz, a sam fakt, że małżeństwo zostało anulowane odpowiada na Twoje pytania.

into_the_moonlight

cyganki wychodźą za mąź w wieku 12 lat

into_the_moonlight

Pracy jeszcze nie miała? W wieku 12 lat była jedną z lepiej zarabiających modelek,co do pytania 14 ze mną :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones