Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich
Agron334

A ja sie nie zgadzam. Moim zdaniem jest przepieknai utalentowana

fox4086

Przepiękna ? daj spokój,brzydka jak nwm co,ale utalentowana.

użytkownik usunięty
Agron334

Bez przesadyzmu, nie jest taka brzydka. :-D

Chłopie,czy może dziewczyno,oglądałem trochę filmów,grało wielu aktorów i AKTOREK,każda z nich była na swój sposób ładna,ale ta jest najgorsza...

użytkownik usunięty
Agron334

No no, tylko nie dziewczyno. :-D
To samo czytałem o Umie Thurman, rzecz gustu...

Agron334

Ona jest piękna. Szczególnie jak była młodsza. Jesli dla ciebie nie jest ładna, to nie wiem kto jest. Pewnie Mellisa McCarthy.

alann6

Weź się nie ośmieszaj,melisa ładna ? jeszcze gorsza,po prostu nie podoba mi się Mila i tyle,takie jest moje zdanie,jakie mi się podobają ? a takie jak Selena Gomez,Penelope Cruz...

Agron334

Kiedyś dojrzejesz :)

Agron334

Jest śliczna. Po prostu.

Agron334

Ona jest śliczna i te jej oczy !

Robaczek_12

Jednym słowem zaj******

MrSebkoss_filmaniak

Of course ; ]

Robaczek_12

Ludzie ale sami mi powiedzcie czy nie lubicie patrzeć jak gorąca Laska biega z pistoletami i nawala w Zombie? TAK i za to ją kocham.
Jezusie chcę taką żóne XD

MrSebkoss_filmaniak

Ja jestem kobietą i uwielbiam ją za jej kreacje filmowe, szczególnie takie jak w resident evil, ale może to dlatego że sama interesuję się militariami.

Robaczek_12

Uuuuuuuuuuu powiadzasz?

MrSebkoss_filmaniak

Tak, wzzoruje się na Michelle Rodriguez, hehe, nie no, ale tak na poważnie właśnie taki styl u kobiet mi się podoba ; ]

Robaczek_12

No wreszcie dziewczyna co lubi fajne Kino! Zakładam ze też lubisz Expendables ? XD

MrSebkoss_filmaniak

pierwszą część oceniam na bardzo dobry, drugą na dobry, ale za to film "Kraina Tygrysów " - super !

Robaczek_12

Właśnie a propo Mili miała zagrać z Expendables 3 i co odmówiła? szkoda

MrSebkoss_filmaniak

Naprawdę ? nie wiedziałam, kurde a nadawałaby się.

Robaczek_12

Lubie ta myszke mimo cech meskopochdnych, a moze wlasnie dlatego. Jej osoba zawsze wprowadza wiele energii w scenach w ktorych gra.

MrSebkoss_filmaniak

hehe na taka zone trzeba zasłuzyc:)

dzikudzina

Przepraszam nie zasługuje? Jest jeszcze nadzieja w jej curce xD Za parę lat będzie druga Milla

Agron334

moim zdaniem jest piękna ale to rzecz gustu. Natomiast film Resident evil jest świetny(najlepszy film o zombie jak dla mnie) ale nie wymagał od niej zbytnich umiejętnosci. Zagrała w duzo bardziej wymagajacych filmach i dala rade.

Agron334

wygląd to rzecz gustu wielu osobom mogą nie podobać się twoje typy pamiętaj o tym.

użytkownik usunięty
Agron334

więc za tą swą wybitną gre otrzymała nagrodę o której śni każdy aktor-ZŁOTĄ MALINE:)

Agron334

Czy jest ładna czy nie to rzecz tylko i wyłącznie gustu, Jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki.
Natomiast umiejętność gry aktorskiej to już zupełnie inna sprawa. W przypadku Milli akurat nie jest ona mocną stroną i pewne jest iż gdyby dla większości osób nie była aktorką wyjątkowo ładną, to nie mielibyśmy wielkiej szansy oglądania jej w filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones