Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

Naturalny "Piąty element" fajna delikatna uroda nie potrzebująca tony "mejkapu" ujęła mnie jako Leeloo, szkoda że utknęła tylko rezydencie, chociaż mam wrażenie, że nie ma presji na szkło i miliony dolców

maximus_

Tyle ma na swoim udziałem filmów a ty piszesz, że utknęła w residencie? radzę obejrzeć z nią inne filmy a nie tylko resident evil..:)

Robaczek_12

no ostatnie lata to ledwie jakieś epizody, z tego co wiem w 2015 molestuje znowu rezydenta więc ...

maximus_

Epizody?? Twarze w tłumie bardzo dobry film, Milagra tam główną rolę, Trzej muszkieterowie, film podobno też niczego sobie i Mila nie gra tam tylko epizodu, już nie wspominając o jej dobrych filmach między RE Apokalipsa a RE Afterlife.

Molestuje może dlatego, że po pierwsze, jej mąż do reżyser tego filmu a po drugie jako główna postać tego filmu jest w pewnym sensie zobowiązana do kontynuacji.

Robaczek_12

no tak, ale te filmy to 2011, a wolałbym ją zobaczyć w ambitniejszej pierwszoplanowej, no ale czas pokaże

maximus_

to posłuchaj , jak ona śpiewa! jest świetna.

kwachowa

no słyszałem, w górnych partiach troche brakuje ale ogólnie jakoś tam daje radę, zresztą chyba na większości warsztatów czy szkół aktorskich maja lekcje podstawy śpiewu i emisji głosu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones