Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

no wlasnie jak w temacie, ktora z Nich jest dla was lepsza aktorka i bardziej wam sie podoba jako kobieta. Dla mnie osobiscie ciezko powiedziec, ostatni film jaki widzialem z Jolie byl Wanted a z Milla Residen Evil 3, Jolie jak i Jovovich maja cos w sobie co przyciagaja uwage nie tylko meskiej czesci widowni.

Doberman_3

Ja osobiście lubię i Millę i Angelinę. Są świetnymi aktorkami. Choć bardziej interesuję się Millą (pod względem wiadomości ^^) to Jolie tez jest świetna. Obie wiedzą co to prawdziwe aktorstwo :)

Karolcia15_2

No wlasnie, bardzo ciezko to roztrzygnac, Obie maja ten blysk w oku... hehe. Tylko ze Jolie non stop jest glosno, wielkie hallo bo z tym Pittem chiluje a wedlug mnie Pitt juz dawno sie wypalil

Doberman_3

ale to nie znaczy, że Milla jest gorsza :) wg mnie obie są świetne ;]

Doberman_3

widziałem jeden film z Millą - RE3, a z Angeliną chyba z 7 filmów, w tym wg mnie jej najlepszy - Wanted. po chwil zastanowienia wybieram......Millę. Angelina jest taka..sztuczna.

PS:wiedzieliście, że Angelina to córka Jon'a Voight'a??bo ja jak sie dowiedziałem to mnie normalnie wcięło :) pozdro

Mnih

a kto to jest ten Jon? Jakos o nim nie slyszalem, wedlug mnie bardzo slabo zagrala w Mr and Mrs Smith, Tomb Rider tez mnie baaardzo nudzil, wiec chyba sie z Toba zgodze, ale akurat w WANTED bardzo podobala mi sie gra Angeliny, ma to cos co przyciaga oko.;]

Doberman_3

Jon Voight też jest aktorem...

Ja wolę Angelinę ;)

Mnih

Angelina zagrała świetnie w Gia.
A gra aktorska u Milli zawsze mi sie podobała i będzie podobać :)

Karolcia15_2

aha, nie no to jest trudne porownanie ale ktos musi byc lepszy!!;]

Doberman_3

Obie są bardzo dobre i mają u mnie 10/10.

Lady_von_Teschen

Zgadzam się.Obie są świetnymi aktorkami i pięknymi kobietami.Bardzo lubię i Mille i Ange.Gdyby tak zagrały w jednym filmie:)

Astarte1501

Uważam jednak że zdjęcie Milli na filmweb nie oddaje w pełni jej urody.Osobiście mi się nie podoba.Milla ma wiele pięknych zdjęć,powinno się je zastąpić.

Astarte1501

Heh co za porównianie... Oczywiście że Milla jest ładniejsza. Co gry gry aktorskiej to ciężko się wypowiedzieć ponieważ oglądając jakikolwiek film z Millą (a widziałem wiekszość) zwracam małą uwagę na jej umiejętności. Większość czasu pochłania mi zachwycanie się jej urodą. Jak dla mnie jest ideałem kobiety. Pozdr

Doberman_3

zdecydownie Milla ale Angelina tez nie jet zla :)

użytkownik usunięty
Doberman_3

Ostatnio bardziej podoba mi się gra Milli niż Angeliny.
Milla ma w sobie to 'coś', w każdym obrazie przykuwa do siebie uwagę, a Jolie - Wanted to chyba jej najlepszy obraz, o przepraszam, jeszcze oczywiście pamiętny `Złodziej życia`.
Milla ma w sobie tę świeżość, cholernie przypadła mi ostatnio do gustu.

Angelina jest piękną kobietą, ale uważam, że z Millą nie ma startu...Milla ma niezwykłą urodę, niezwykle oryginalne rysy twarzy, połączenie urody wschodniej z bałkańską..spójrzcie w te jej oczy...Angelina może tylko pomarzyć. Milla jak wiadomo jest płaska jak cheblowana deska, jest wysoka i nie ma takiej typowej kobiecej urody i tu Angie jest lepsza...Milla jest niezwykle utalentowana, słyszeliście jej płytę?, czytaliście wiersze, oglądaliście obrazy? Jest wszechstronnie artystycznie uzdolniona dlatego uważam, że Angelina nie ma startu z nią:-)

Doberman_3

Mnie Milla powala na kolana i tutaj nie będe dyskutować :P nikt mnie nie przekona, że Angelina jest lepsza. Choć nie twierdzę, że jest złą aktorką, czy też nieładną kobietą. Milla jest charakterystyczna, rzuca się w oczy na niebieskim ekranie i jest szalenie charakterystyczna, no i to chyba tyle chciałem napisać, dziękuję :)

Doberman_3

według mnie Angelina jest ideałem kobiety i żadna inna jej nie przebije, ona jest poprostu idealna. Jako aktorka i jako kobieta jest świetna i ma w sobie to coś:)

MechanicznaPomarancza

Nie zgadzam się z Masskotka_2!!!Według mnie Milla jest najlepsza i najpiękniejsza :-)

Blade1692

każdy ma inny gust więc nie ma co dyskutować;)

MechanicznaPomarancza

Hah!To się wie.Wypowiedziałem własne zdanie.

Doberman_3

Dla mnie zdecydowanie Angelina Jolie...ona w Romb Raider była bardzo seksowna, teraz może zmarkotniała, ale jej wargi i ponętność przyciągają mężczyzn.
Co do Mill jest niezła, ale Angie jest cały czas na łamach tabloidów
i wszędzie jej pełno i to powoduje, że robią z nią wielką sex bombę
i umieszczają ją na 1 miejscu najseksowniejszych kobiet świata a mężczyźni (większość) to kupują.

marlencia_13

Dla mnie numer 1 na świecie, oglądałem prawie wszystkie filmy z jej udziałem. Najbardziej podobała mi się w Piątym Elemencie i RE2 a w innych tez była wspaniała.

Krytyk87

Ja najbardziej lubię kiedy gra specyficzne postaci np. nieprzystosowane społecznie czy po przejściach (Dummy, Million Dollar Hotel, He Got Game). W Piątym Elemencie dała z siebie wszystko co mogła dać postaci Leeloo. Szkoda, że w wielu filmach gra na drugim planie. Resident Evil to nie był najlepszy film gdzie mogła się pokazać, bo tak naprawdę to tylko wielka bezmyślna jatka, więc była tam tylko i wyłącznie ciałem do podziwiania. Całkiem fajnie zagrała w Kuffs i w You Stupid Man. Jednak po obejrzeniu jakiegokolwiek filmu z nią czuję niedosyt...

Scumkill

W tym rankingu to nawet przez sekundkę bym się nie zastanawiał. Wolę Millę o 1000 razy !!! Nigdy chyba nie zrozumiem co takiego ma w sobie Angelina, a zwłaszcza te jej (jak to fajnie mój znajomy określił) ,,krowie usta"! Aktorka też z niej przeciętna.
Jovovich jest postacią bardziej charakterystyczną zarówno dzięki kreacjom aktorskim jak i samym sposobem bycia. Ponadto u Milli to pszeszywające, badawcze spojrzenie i ten ,,ptasi" wyraz twarzy są nie do przebicia! Napewno tego wszystkiego nie można powiedzieć o Jolie!
Jedynie co mi się u Ukrainki nie podoba to to iż często niestety stosuje beznadziejne (jak dla mnie) wręcz oszpecające ją makijaże!
Porównując jeszcze obie panie, nie podoba mi się również to, że zawsze jak Angelina Jolie jest w ciąży robi się z tego wielkie halo. Jakoś sobie nie przypominam, żeby w przypadku Milli coś takiego było.
A to jest według mnie najlepsza fotografia pani Jovovich: ;)

http://www.millaj.com/pics/dkny0313a.jpg

peter_dm

No ładna fotka, ale widziałem lepsze:-)))

Doberman_3

Ja głosuję za Millę. Angelina to jest już trochę przereklamowana...

Doberman_3

Oglądałam Millę w serii filmów RE, ale Angelinę widziałam już ba, w Kolekcjonerze Kości, Mr. and Mr. Smith itd. Jednak zdecydowanie wolę Millę, ona jakoś bardziej przyciąga uwagę niż "niania" Angelina wg mnie :)

użytkownik usunięty
lickra

Pod względem filmów to zarówno jena jak i druga wywiązuje się ze swojego zadania, jednak Milla ma przewagę pod względem ilości wiadomości w prasie plotkarskiej, jest jej po prostu mniej.:) Angelina mi się po prostu przejadła ;/

Doberman_3

Milla zdecydowanie lepsza aktorka i piękna kobieta choć ma mały biust natomiast Jolie taka sztuczna barbie z silikonowymi ustami!!!!!

Doberman_3

Co do aktorstwa, to raczej Angelina Jolie. Przede wszystkim grała po prostu w lepszych filmach niż Milla.

Jeśli chodzi o urodę, to tylko Milla. Ona jest po prostu śliczna ;) Jestem kobietą, ale muszę przyznać, że Milla po prostu mi się podoba ;)

Doberman_3

Raczej Angie, chociaż Milla również jest bardzo dobrą aktorką.

Pozdrawiam.

Doberman_3

eh, trafione, moje 2 ulubione aktorki ^^
niech bd tak:
aktorstwo-Angelina Jolie, dobre filmy i świetna gra.
Milla ma słabe filmy na koncie ( mimo iż ona świetnie sobie w nich radzi)
uroda- Milla :) Piękna, naturalna. Angelina też śliczna i ma to coś, jednak wg mnie powoli w niej to wygasa ;)

użytkownik usunięty
Doberman_3

Angelina i oczywiście ,z wiedziałam:D

Doberman_3

Według mnie lepszą aktorką jest Milla. Wogóle jest łagniejsza od Angeliny. Milla nie miała żadnej operacji plastycznej, a Angelina dużo ich miała.O Angelinie cały czas piszą. O tym że raz jest z Bradem, a raz nie. A o Mili bardzo rzadko piszą. Jestem za Millą. Jest ona moją ulubioną aktorką. Milla rządzi.

AliceJ

Zdecydowanie jestem za Millą Resident Evil powalił mnie na kolana , jeden z najlepszych filmów które oglądałem zawiodłem się na 3 części . A Angelina mi się tylko podobała w Tomb Raiderze.

Ghost22

Milla jest lepsza aktora niz angelina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones