Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

Skąd można sciągnąć film The million dollar hotel??? Mam go na kasecie, ale wolałbym divix-a albo DVD

użytkownik usunięty
Daywalkerp

szukałem ten film na p2p i tam go niestety nie znalazłem. udało mi się go ściągnać z emula.

Daywalkerp

Znajdziesz go w Kazie- www.kazaa.com Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Daywalkerp

To nie jest jakies forum wazerowe. Idz do wyporzyczalni i sobie wyporzycz...

Ślepy jesteś czy głupi???
Napisałem że mam ten film na kasecie durniu, ale wolałbym Divx-a.
Jak byś czytał umowy licencyjne to byś wiedział że wraz z kasetą kupiłem prawo do posiadania tego filmu nie ważne czy na kasecie, płycie lub srajtaśmie.

Ps. przepraszam za słownictwo ale tacy ludzie mnie wk*****ją.

Daywalkerp

zobacz million dollar hotel jest teraz do kupienia na dvd za 20 zl !!!
to nie duzo chyba nie :)

Daywalkerp

eeeeeeeeeeee dobre - filmy na nagrane na papierze toaletowym (to ja bym tym filmem dupe sobie podcierał ?)

Colo

ja mam ten film an divx...


Pozdrawiam

The_Godmother

mój email to josephine15@buziaczek.pl, jak chcesz to napisz


Pzdr

Daywalkerp

bzdury wypisujesz... posiadanie oryginalnego vhs nie daje ci prawa do posiadania priackiego dvd... gdyby tak bylo to wszyscy ludzie kupowali by sobie vhs + pirackie dvd bo wyszloby taniej niz oryginalne dvd - zauwaz ze nowe filmy na vhs kosztuja zwykle ok 30zl a na dvd 70-80zl

tak wiec proponuje pomyslec pustym lbem zanim wyzwiesz kogos od durni

____16

Mam prawo do posiadania tego filmu, nie ważne na jakim nośniku
+ kopia zapasowa do własnego użytku. a to że DVD jest droższe od VHS to wina kosztów produkcji i jakości. Jeżeli chcesz mieć DVD a masz VHS to możesz sobie ściągnąć taki film i nagrać (kupowanie od piratów jest przestępstwem), na pewno nie wyjdzie ci to taniej niżkupienie DVD. Masz prawo do posiadanie jednego egzemplarza na własny użytek + kopia zapasowa. Radzę sobie poczytać o tym w internecie, albo przeczytać (i zrozumieć) umowę licencyjną durniu...

PS: Do pozostałych, dzięki za propozycje ale mam już DVD kupione w sklepie (dla dodatków).

Daywalkerp

A jescze ciekawostka: To co opisałem jest zgodne z prawem, ale takie pożyczanie filmów kolegom bez posiadania odpowiedniej licencji i umowy jest nielegalne ;-)

Daywalkerp

Jestes skonczonym idiota.

Jezeli posiadasz kasete VHS to mozesz ja sobie we wlasnym zakresie przegrac na dowolny nosnik, rowniez na DVD ale jest roznica miedzy filmem w jakosci vhs ktory sobie przegrales na nosnik DVD a wydaniem DVD z jakoscia obrazu i dzwieku jaki jest na dvd. Nie pieprz wiec glupot ze masz prawo do posiadania pirackiego dvd wykonanego z oryginalnego dvd, jezeli masz kasete vhs. Debil.

____16

Nie chce mi się z tobą gadać... Nie mam prawa do posiadania pirackiego DVD, ale mam prawo do posiadania filmu (nie pisze na jakim nośniku i z jakiego źrudła) i jego kopii zapasowej na jakim nośniku i w jakim formacie mi się podoba. Nie mam prawa do publicznych pokazów, sprzedawania i wypożyczania tego filmu.

Gdzie mieszkają tobie podobne imbecyle? Muszę omijać to miejsce z daleka...

Coś ci się nie podoba zgłoś to. Tylko się ośmieszysz...

Daywalkerp

Twoj debilizm przekracza wszelkie granice. Mozesz sobie czytac umowe licencyjna setki razy, mozesz sie jej nauczyc na pamiec ale i tak nic to nie da bo najwyrazniej jestes za glupi by ja zrozumiec. Film na kasecie vhs i film wydany na dvd to dwa zupelnie rozne produkty, dwie zupelnie rozne wlasnosci intelektualne chronione osobnymi prawami autoskimi. Majac oryginalny vhs ozesz oczywiscie przegrac go sobie na dvd, ale nie mozesz posiadac pirackiej wersji dvd a o tym pisales na poczatku, wiec nie wykrecaj teraz kota ogonem. Poza tym zachecam do nauki ortografii. Gdzie mieszkaja imbecyle ktore nie umieja poprawnie napisac slowa "zrodlo"? Musze omijac to miejsce z daleka... Zglosic niestety nic nie moge bo w tym kraju debilizm nie jest poki co przestepstwem - a szkoda.

____16

powinien być na www.torrentreactor.net :) tutaj jest naprawde sporo ciekawych rzeczy:)

Stucna

powinien być na www.torrentreactor.net :) tutaj jest naprawde sporo ciekawych rzeczy:)

sprawdzałem niema sprawdzałem... Pozatym mam teraz DVD.


A co do ciebie plejades

Nysa i mam nadzieję że dotrzymasz słowa bo inaczej poziom IQ w mieście drastycznie spadnie. A tacy jak ja nazywają się Dyslektykami i mają około 132 IQ (sprawdzane przy okazji testu na dyslekcję). możesz pochwalić się lepszym (oficjalnym) wynikiem??? poza tym czytam licencje taką jak jest napisana. A tam nie pisze na jakim nośniku jest film tylko że mam prawo do posiadania filmu (powtarzam bo może za trzecim razem zrozumiesz (wątpię)). Są licencje w których jest napisane że mam "prawo do posiadania tego DVD" Ale w mojej nie ma mowy o nośniku (a jak coś nie jest zabronione to jest dozwolone (takie przysłowie radzę się paru nauczyć może zmądrzejesz)).

Daywalkerp

buahahah tak tak dysleksja :D ostatnimi czasy dobre wytlumaczenie dla leni i półmozgow ktorzy nie sa w stanie opanowac zasad ortografii ojczystego jezyka

powiedz mi jak to jest ze jak ktos jest kretynem i sie skompromituje to zaraz zaczyna sie bronic cyferkami z testu iq? Doda podobno ma iq 150 :D mnie nie interesuja cyferki tylko intelekt wyplywajacy z wypowiedzi i stosunku do innych ludzi, a ty w swoich wypowiedziach, obrazajac bez powodu czlowieka pokazales ze jestes prymitywnym chamem i debilem. Zadne cyferki z testu tego nie zmienia, zwlaszcza ze pewnie to byl jakis internetowy pseudotescik a nie prawdziwy, miarodajny test (tak sie sklada ze jako student psychologii mialem okazje troche sie pozajmowac roznymi testami inteligencji i troche o tym wiem).

____16

"tak wiec proponuje pomyslec pustym lbem zanim wyzwiesz kogos od durni"

Fajny cytat co???
(przy okazji "studencie psychologii", zdania nie zaczyna się od "tak więc")

"(tak sie sklada ze jako student psychologii mialem okazje troche sie pozajmowac roznymi testami inteligencji i troche o tym wiem)."

Tak się składa że powinieneś wiedzieć jako student psychologii że dyslekcja jest chorobą nieuleczalną i można starać śię łagodzić skutki poprzez unikanie słów w których możemy popełnić błędy itp.
Nie nazwałbym lenistwem zaglądania do słownika co kilkadziesiąt (np 53) sekund żeby "się upewnić".

Powinieneś także wiedzieć że testy na inteligencje są często proponowane przy okazji badań i wynik takiego testu wynosił u mnie 132. Testy jak te z tvn nie mają żadnego sensu (ale to fajna zabawa), za pierwszym razem miałem 142 a za drógim coś około 120. Nie wspomniałem o testach w internecie ale średnia około 140 i najwyższy wynik 180 ( :-D ) mówią same za siebie.
(Aby być uczciwym muszę wspomnieć że takie testy dla zabawy wypełniam średnio raz na dwa miesiące, dlatego wiem jak rozwiązać większość zadań na takim teście i na co zwracać uwagę)


wróciłem przed 2 godzinami z urlopu i mam dobry humor więc nie będzie besztania. TAK WIĘC miłych wakacji i obyś zdał test gimnazjalny.


PS: Ten student psychologii to mnie rozwalił (pisałeś może do CD-ACTION-a ???)

Daywalkerp

strona Milli Jovovich a wy takie głupoty wypisujecie.... nie szkoda czasu? wstydzić się, i to JUŻ :-):-P:-):-D pozdrawiam fanów MJ

Daywalkerp

Typowy przyklad czepiania sie pierdol gdy juz zabraknie komus sensownych argumentow panie iq 132-jak-sobie-narysuje. Szkoda tylko ze z twoich wypowiedzi jakos ta inteligencja nie wyplywa. Wyplywa za to cale mnostwo prymitywizmu i prostactwa. Odnosnie "tak wiec" - wypowiedzi na filmwebie to nie artykuly do gazet, ksiazki albo prace pisemne na jezyk polski wiec nie zwracam uwagi na tego typu stylistyczne pierdoly. Wypowiadajac sie tutaj posluguje sie jezykiem potocznym, uzywanym w rozmowie a nie przy wypowiedziach pisemnych. Tak sie sklada ze w szkole sredniej jechalem na 4 i 5 u bardzo wymagajacej polonistki wiec nie mam powodow do kompleksow w tej kwestii. Narazie prostaczku. Mozesz mi nie odpisywac bo nie chce mi sie juz z toba gadac. Jezeli sie zbytnio zestresowales moze zrob sobie test iq dla rozladowania emocji. Ewentualnie wysil te swoje 132 punkty iq zeby sprobowac wreszcie zrozumiec sens umowy licencyjnej, ktory poki co pozostaje dla ciebie tajemnica.

____16

Tak to jest jak się chwyta brzytwy. A pisanie że się czepiam bo nie mam argumentów jest na poziomie przedszkola: "nie potrafię sensownie odpowiedzieć to powiem że czepia się pierdół". Co do wypowiedzi, umowy licencyjnej i czepiania się: gdyby nie DWA SŁOWA Rywin nie miałby tylu kłopotów.

PS: Przeczytaj sobie całą naszą "rozmowę" i zobacz kto się kogo czepiał.

Daywalkerp

Odkrecasz kota ogonem. Wszystko sprowadza sie do tego ze nie rozumiesz roznicy pomiedzy dwiema osobnymi i chronionymi osobnymi prawami autorskimi wlasnosciami intelektualnymi takimi jak film w wydaniu vhs i film w wydaniu dvd, oraz ze jak ostatni cham i prostak ublizasz swoim rozmowca. Tyle na ten temat. Nara "yntelygencie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones