Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

Milla jest bardzo fajną aktorką, potrafi wcielić się w różnorodne postacie. Najbardziej podobała mi się w Joannie d'Arc. Ma śliczne oczy!

labryska

Ludzie , coś wy się tak uwzięli na obronę talentu Milli na przykładzie ,,Joanny d'Arc" ? Rozmawiałam już poprzednio z jednym forumowiczem , który podjął się podobnego zadania i za nic nie mogę zrozumieć jego stanowiska dotyczącego roli pani Javovich w tymże filmie : przecież ona zagrała tam tragicznie!!! Nikogo nie chce tą moją uwagą urazić ale niestety Milla w filmie Bessona stworzyła co najwyżej karykaturę Dziewicy Orleańskiej... Było tyle dobrych kreacji Javovich , więc czemu wciąż wyciągacie jej najgorszą - ,,nagrodzoną" Złotą Maliną - rolę?

D23

ona nie dostala maliny tylko zostala do niej nominowana ajjt a dla mnie zagrala wysmienicie uwazam Joannne za jeden z lepszych filmow pozdro to ze tobie sie nie podobala w tym filmie to juz twoj problem

nemesis10

... Jestem jednak przekonana , iz Maline dostała ale półki nie znajdę dowodów nie będę się o to kłócić ! W każdym razie nie widzę powodu do tak bojowego nastawienia w stosunku do mojej opinii na temat kreacji Milli w ,,Joannie..." Film - sam w sobie - był całkiem dobry , a mógł być wielki gdyby nie właśnie wspomniana , rozhisteryzowana panienka kreująca role tytułową.

D23

http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ota_Malina_1999 [pl.wikipedia.org/wiki/Z ...]

I świetnie zagrała (schizofreniczkę) Joanne...

labryska

TAk super gra.To moja ulubiona aktorka.Ale ja uważam ze we wszystkjich swoich filmach świetnie zagrała.

utdkutd

aktorka z niej jak z koziej d trąba, pozdr

kola_5

Jakby nieliczyć "Ocean's Twelve" Totwoje oceny nie są tak bardzo nietrafione, tym bardziej mnie dziwi że tak oceniasz Millę. Nie wiem jakie jej filmy widziałaś/eś, ale w: 5th element, The Million Dollar Hotel, Resident evil, i wbrew niektorym opiniom w Joanna D'Arc, zagrała świetnie, a w pozostałych tylko bardzo dobrze.

Jedyną drobną skazą jest RE2 w ktorym się zbytnio,nie postarała, ale i tak było dobrze.

Ona nie gra dla kasy, i wybiera sobie role jakie jej się podobają, tylko z serią re wiąże ją kontrakt, na następne części.

labryska

Jak rozumiem Diane mowilas o mnie :) To nie wina Milli ze tak jej kazali grac Joanne. Ja dzieki Mlli pokochalam te postac historyczna tak ze wykladalam jej historie na uniwersytecie 3 w. !!!!!!!!! Millla Jest SUPER w residencie byla najlepsza !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones