Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

Doceniam urodę, doceniam granie w filmach SF które lubie, doceniam wrodzoną tajemniczość, ale niestety z pani Milli lepsza modelka niż aktorka - którą niestety jest średnią, pomimo tego ze wyrobiła sobie niezłą markę.

Floyt

Mi się ona podoba jako aktorka, modelka i piosenkara. Według mnie jest NAJLEPSZA!!!

Floyt

Jak dla mnie n1!

Floyt

jest piękna i w filmach gra całkiem dobrze. Myślę, że ludzie zaniżają jej ocenę bo jest modelką i każdemu się wydaje, że będzie sztuczna na ekranie, a tym czasem Milla to całkiem zdolna aktorka. Odemnie ma mocne 7/10

zonk_2

Jest piękną kobietą,aktorką średnią.I jeszcze gdyby miała piersi...

użytkownik usunięty
Floyt

Tak markę to ona ma. Widać, że ma swój styl - to trzeba docenić, ale co do urody.. Ciekawa jestem jak śpiewa.

A co do urody- jest piękna,każdy zdrowy facet tak powie.Jehanne jesteś zdrowym facetem? Jak nie, to shutdafucup.

użytkownik usunięty
Ready2

"Jak nie, to shutdafucup."
Gdybyś był kulturalniejszy, zacytowałabym Vivien Leigh - "Wszystkie kobiety są piękne, niektóre tylko o tym nie wiedzą"
Ale ponieważ wyskakujesz po chamsku - napiszę inny cytat : "Jeden umiera z miłości, a drugiemu śmiać się chce."

Jak dla mnie jest bardzo ładna ;) A co do śpiewu powiem ci że śpiewa ok. Tu również ma "swój styl", niespotykany jak na dzisiejsze czasy. Oglądałam pełno wywiadów, programów z nią i sympatyczna z niej kobieta z poczuciem humoru :)

izumi0

Milla to swietna aktorka i ja bardzo ja lubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones