PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450384}

Spotkanie w Palermo

Palermo Shooting
5,9 2 145
ocen
5,9 10 1 2145
Spotkanie w Palermo
powrót do forum filmu Spotkanie w Palermo

nieporozumienie.

ocenił(a) film na 2

dawno nie widziałam tak durnego filmu. jakieś pseudofilozoficzne wywody w świecie snobów, gdzie liczy się marka telefonu i aparatu. jeśli mam rozpatrywać ten film w pozytywnych kategoriach, na pochwałę zasługują wyłącznie ładne kadry. ale co z tego, skoro w parze z nimi nie idzie żadna treść.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zaba_justyna

można się tylko zastanawiać jak za coś takiego można było przyznać nominację do Złotej Palmy?

ocenił(a) film na 8
zaba_justyna

Przynosisz WSTYD wszystkim żabom!

Świat pełen blichtru, "gdzie liczy się marka telefonu i aparatu" przedstawiony jest w "BrzydUli", w jej amerykańskiej wersji czyli "Uglly Betty", a przede wszystkim w pierwowzorze - "Yo soy Betty, la fea" czy choćby filmie "Diabeł ubiera się u Prady".

ocenił(a) film na 2
zaba_justyna

gnednuos, peace4all, swoimi wypowiedziami udowadniacie, że reprezentujecie poziom gimnazjum. nie mam zamiaru się do niego zniżać.
serdeczne pozdrowienia :)

ocenił(a) film na 8
zaba_justyna

Sorki, ale to ja nie mam najmniejszego zamiaru zniżać się do poziomu betonu.

(Nie chciałem tak pisać, ale zasłużyłaś sobie).

ocenił(a) film na 2
peace4all

te dissy nie robią na mnie wrażenia, zastanawiam się tylko, czy dyskusja na temat filmu bez personalnych wycieczek, to aż tak wielki wysiłek?

ocenił(a) film na 8
zaba_justyna

Kto "zniżył się" to nie będę wskazywał palcem.

Ale nie chce mi się dyskutować, bo to żadna dyskusja.

ocenił(a) film na 8
peace4all

Filmowe Palermo to snobistyczny świat- buhahahahahahahahahahahahaha

ocenił(a) film na 10
MotorcycleBoy

Chyba ktoś tu nie zrozumiał filmu skoro uważa ze jest on nieporozumieniem...

ocenił(a) film na 2
aurea_dicta

uwielbiam takie komentarze bez cienia argumentacji:) z dyskusji o filmie dowiedziałam się tylko, że nie mam gustu i jestem głupia. wielkie dzięki za inteligentną konwersację.

zaba_justyna

zgadzam się, to slaby film z pretensjonalnymi, nadętymi dialogami

ocenił(a) film na 3
zaba_justyna

Również się zgadam! To jeden ze słabszych filmów jakie widziałem. Określenia 'nadęty' oraz 'nudny' idealnie do niego pasują.

ocenił(a) film na 8
zaba_justyna

jak kto uważa, o gustach się nie dyskutuje.
jak dla mnie arcydzieło, a nie byłam szczególnie chętna, by ten film oglądać... piękny!

ocenił(a) film na 8
zaba_justyna

artystyczny światek, który jest w filmie przedstawiony, to tylko tło, które nie jest istotą całego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones