PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679120}

Resident Evil: Ostatni rozdział

Resident Evil: The Final Chapter
5,4 31 240
ocen
5,4 10 1 31240
2,2 4
oceny krytyków
Resident Evil: Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Resident Evil: Ostatni rozdział

Rozumiem że....

ocenił(a) film na 7

seria RE może mieć i ma słabsze filmy ale tyle 1 i 2 to chyba duża przesada.

tukanek1982

Tak samo ocenienie tego filmu na 7... Ale każdy z nas ma inny gust

ocenił(a) film na 7
Raven_86

Mimo różnych gustów 1 i 2 to totalne przegięcie... Ludzie którzy tak oceniają tą serię to albo cisną te oceny od tak, albo złośliwie, albo nie widzieli w swoim życiu filmu który naprawdę na tego typu niskie oceny zasługuje.

tukanek1982

Och, ale ja się z tobą zgadzam, że 1 czy 2 to zdecydowanie za mało. Na takie noty zasługują gnioty pokroju Kac Wawa czy sagi Zmierzch. Sama daję RE oceny od 5 do 7 i mam sceny, które totalnie uwielbiam, jak w Apokalipsie, gdy Alice orientuje się kim jest Nemesis a on ją sobie przypomina. Ostatni rozdział mnie trochę jednak rozczarował. Co do aktorstwa i realizacji nie mam właściwie jakichś większych zarzutów, ale jakoś nic w tym filmie nie było dla mnie zaskoczeniem. No, może poza brakiem pokazania bitwy pod Białym Domem ;)

ocenił(a) film na 7
Raven_86

Kurza stopa myślałem że odpisuję "jemu" a Ty jednak przeciwnej płci :-) Drobne zaskoczenie ale miłe :-D

tukanek1982

:D Spoko, nie ty jeden się pomyliłeś ;)

ocenił(a) film na 7
Raven_86

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie mogę np do Ciebie wiad napisać... dziwne

tukanek1982

Hmm... Może znowu coś mi się z ustawieniami pokopało... Zaraz sprawdzę

ocenił(a) film na 7
Raven_86

Aha, no już wiem, tu pisze żeby wysyłać wiadomość do kogoś to trzeba mieć przynajmniej 10 punktów za udział w tworzeniu, czyli np dwie recenzje na filmwebie itp... Piszą że w ten sposób chcą chronić przed spamem, ale to bzdura, chcą mieć więcej recenzji tym kosztem i tyle, durne rozwiązanie, tak jak lubię filmweb tak ten pomysł i zablokowanie wiad jest głupotą

tukanek1982

Wiesz, nigdy nie zwróciłam na to uwagi, bo i nigdy nie potrzebowałam tutaj PW. Przekopałam wszystkie ustawienia i nic o wiadomościach nie znalazłam, dopiero wujek google pomógł. Rzeczywiście trochę to do kitu. Ale zawsze można obejść ;) Jakby co, to pisz na maila. Mam pocztę na o2, nick raven230986

tukanek1982

Dokładnie oceniając na 1,2,3 nawet 4 porównują ten film do tych z TV Puls gdzie efekty gra aktorska i fabuła sięgają dna typu Dwugłowy rekin itp XD

ocenił(a) film na 7
_REC_

Ano właśnie, dokładnie tak... Gusta mogą być różne itd, owszem... ale ta seria z różnych względów i aspektów nie zasługuje absolutnie na takie poniżające oceny jak np 1 i 2

tukanek1982

trzeba mieć bardzo słaby gust żeby takie gufno ocenić na 7.
ocena 3 to maks
i to tylko ze względu na cycki.

tukanek1982

Masz 6 części RE. Według mnie 1 i 2 część są najlepsze, na poziomie 7-8. 3 część już ciut gorsza, ale dalej dobra, na poziomie 6-7. 4 część obniża loty i to już ocena w granicy 5-6. 5 i 6 część to już słabe odcinanie kuponów, najgorsze filmy z całej serii i zasługują na nie więcej niż 3-4. Oczywiście przy każdej części ocena 1-2 jest zbyt niska, tak jak i 9-10 za wysoka, ale ludzie oceniają jak chcą.

ocenił(a) film na 1
_REC_

1 wg filmwebu to nieporozumienie - tym właśnie jest dla mnie ostatnia (mam nadzieję) część RE....

ocena 10 jest obrazą dla takich filmów jak "Skazani na Shawshank" itd.

jak widać każdy ocenia tak jak lubi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones