PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823076}

Rajskie wzgórza

Paradise Hills
5,1 3 133
oceny
5,1 10 1 3133
Rajskie wzgórza
powrót do forum filmu Rajskie wzgórza

... wraz z akcją okazuje się, że to całkiem niezły film. Owszem, podobne tematy już były poruszane tu i tam, ale teraz wyszło dużo, dużo lepiej niż w innych podobnych pozycjach. POLECAM! W ogóle jakoś przypadły mi ostatnio do gustu filmy hiszpańskie, szczególnie kryminały i thrillery. "Rajskie wzgórza" też mają zresztą sporo z thrillera....

Prochowski3

Bo hiszpańskie obok francuskiego to najlepsze kino europejskie :)

oxygen78

To już kwestia gustu, dla mnie angielskie a z francuskich czy hiszpańskich trudno wyłowić coś dobrego.

RobertWhite

Oczywiście, że kwestia gustu. Może jeszcze kwestia gatunku. Ale przede wszystkim to kino europejskie w którym nie każdy się lubuje :)

ocenił(a) film na 3
RobertWhite

A dla mnie angielskie i skandynawskie (szczególnie duńskie), więc gusta są różne :)

ocenił(a) film na 5
Prochowski3

Nie wiem, skąd wziął się pomysł, że to film hiszpański. Emma Roberts, Eiza Gonzalez, Awkwafina i Mila Jovovich w rolach głównych - normalnie sto procent hiszpańskiej obsady. Do tego nagrany film po angielsku i mimo że producenci byli z Hiszpanii, pieniądze wzięły się z Hiszpanii, no ale to nie jest kino europejskie, tylko zwyczajny B-klasowy Hollywood. Szkoda, że nie dokoptowali sobie kogoś z USA co by im w produkcji pomógł, to by hajs na reklamę był i te kilka milionów w dystrybucji limitowanej by film zarobił.

Ogólnie strasznie komercyjne kino, bardzo w duchu "Givera" czy "Niezgodnej". Pół dekadę temu by na bank wepchnęli to do 3 tysięcy kin w USA, a teraz nikogo nawet nie zainteresował. Film jest prymitywny i naiwny, ale przynajmniej sprawnie nakręcony i ogląda się lekko i przyjemnie.

ocenił(a) film na 5
Prochowski3

Pozornie głęboki. Niestety, jako przypowieść, film jest wyjątkowo mętny, brany dosłownie, wręcz razi niedorzecznością. Baśń z niejasnym przesłaniem i banalną idiotyczną, niespójną fabułą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones