PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823398}
4,6 10 702
oceny
4,6 10 1 10702
Monster Hunter
powrót do forum filmu Monster Hunter

.......

ocenił(a) film na 5

Dramat i zmarnowany potencjał, nie liczyłem na to że ten film będzie arcydziełem, bo to nie o to w tym chodziło miały być potwory naparzanka i jakaś tam fabuła, ale to co wyszło to jest kpina i ciężko cokolwiek o tym pisać, trzeba to samemu zobaczyć.......chociaż lepiej nie.

RAVEN123

Zgadzam się, film to po prostu dno, bez składu i ładu, jestem w szoku jak kino schodzi na psy

ocenił(a) film na 2
pamirobike

Według mnie kino nie schodzi na psy, beznadziejne filmy zawsze wychodziły wychodzą i będą wychodzić, po prostu o większości tych złych z przeszłości się nie pamięta. MH to przede wszystkim ewidentnie porażka reżysera który napisał scenariusz jakby sam nie miał pomysłu co on właściwie z tym filmem chce zrobić, czy bardziej sci fi, czy horror, a może jednak sztuki walki? Nie! Ja chcę film wojenny! Scenariusz nie trzyma się ładu ni składu a wisienką na torcie jest zakończenie. Po tak beznadziejnym filmie i spaleniu 60 baniek w Hollywoodzim kominku powinni przestać dawać mu kasę na robienie kolejnych szmir.

ocenił(a) film na 7
mikikulesza

Fajny film jest tu akcja naparzania i trochę fabuly

ocenił(a) film na 7
pamirobike

Dobry film

ocenił(a) film na 5
RAVEN123

Wg mnie jedyna wadą tego filmu jest to że został zrobiony na podstawie gry która nie bardzo posiada fabułę co do reszty fakt szału nie było ale czy aż taka tragedia ?? Zwykły sredniak tym bardziej że w obecnej chwili (tzn. premiery przeniesione zdjęcia wstrzymane i inne takie ) na bezrybiu i tak ryba .

ocenił(a) film na 5
velionis

Rak ryba

ocenił(a) film na 4
velionis

Mak chyba

ocenił(a) film na 6
BartasBartas

Szpak? Kłak? Ptak? A film całkiem przyjemny

ocenił(a) film na 4
velionis

Masakryczne kręcenie co pół sekundy zmiana kamery podczas akcji tego nie da się oglądać...stroboskop a nie kino, nie wymagam majstersztyku scen walki i sceny jak z rzeźnika Geralta w Wiedźminie na jednym ujęciu kamery ale to w tym filmie to jest dramat

ocenił(a) film na 7
PabloPicasso

Super szybka akcja. Nie nadazasz

ocenił(a) film na 3
PabloPicasso

Nazwałem to padaczką, ale stroboskop jeszcze lepszy

ocenił(a) film na 3
RAVEN123

Dramat a ocena 5/10, czasem na prawdę ciężko zrozumieć skalę ocen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones